Rok szkolny 2017/2018

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH SZKOLNYCH

 

L.p. Temat konkursu Laureat konkursu Miejsce
1.

XXIII Szkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej z Ewangelii św. Marka

dla klas V-VII

Natalia Wachel, 
Aleksandra Burmer,
Nikola Dziadkowiec
I miejsce 
II miejsce 
III miejsce  
2. Konkurs Samorządu Uczniowskiego „Papierowe fantazje – origami”:

Maria Węgrzynowicz
Emilia Żogała
Michał Dulczewski            Uliana Khomko
Maksymilian Urbańczyk    Bartek Szulc
Igor Wysocki

         wyróżnienie            wyróżnienie 
       III miejsce

   III miejsce

II miejsce
I miejsce

3.  Dyniobranie- konkurs plastyczno- kulinarny

Julia Pierzchała

Lila Hyla 

nagroda

nagroda

4. Konkurs plastyczny dla klas I - VII pt.: "Mój ulubiony święty" Anna Warzecha
Antoni Warzecha
Emilia Protaś - Kowalska
Julianna Rozynek
Julia Pierzchała

Julia Mleczyńska
Julia Protaś - Kowalska
Maja Kutek
I miejsce  
II miejsce 
III miejsce
Wyróżnienie
Wyróżnienie

I miejsce 
II miejsce 
III miejsce
5. Turniej szachowy dla klas 1-7 Nowak Łukasz
Holeczek Kamil
Wąsik Fabian
    I miejsce
    II miejsce
    IIII miejsce
6. Szkolny Konkurs Wiedzy o Świętym Janie Pawle II dla klas IV – VI

Natalia Wachel,
Agnieszka Osetek,
Aleksandra Krzemińska,

Natalia Barańska,
Wiktoria Moroz,
Oliwia Śmigiel,

ulia Protaś – Kowalska,
Aron Furmanek,
Jakub Śmiglak.

I miejsce

 

II miejsce

 

III miejsce

 

       
       

  

   OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIĘDZYSZKOLNYCH

 

1. VI Międzyszkolny Konkurs Biblijny o Bożym Narodzeniu

Antoni Warzecha,

Antonina Wojsa

I miejsce
2. Międzyszkolny Konkurs Biblijny pt. „MĘKA I ŚMIERĆ PANA JEZUSA " Agata Kulińska,                             Antoni Warzecha II miejsce
3. Konkurs plastyczny "Bezpieczne zabawy zimowe"

Alicja Mrugała

Julia Pierzchała

I miejce

wyróżnienie

4. Konkurs recytatorski "Kocham Cię Polsko" Julia Pierzchała I miejsce

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH MIEJSKICH

 

       
       

 

 

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH REJONOWYCH

1. Rejonowy XXIII Konkurs Wiedzy Biblijnej dla klas V - VII Natalia Wachel III miejsce
2. Tyskie Kryterium Biegów Przełajowych

Maja Rubka
Ola Burmer
Miłosz Barański
Julia Siesierska
Jan Cymerlik
Paulina Dobry
Ksawery Jacyniak
Mateusz Garliński 

I miejsce
I miejsce
I miejsce
II miejsce
II miejsce
III miejsce
III miejsce
III miejsce