SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
ŁAZISKA GÓRNE

Zawody rejonowe odbyły się 10 października 2008 roku na stadionie w Łaziskach Górnych. Podobnie jak w Tychach zawodnicy i zawodniczki miały do przebiegnięcia ten sam dystans czyli 800m i 1000m chłopcy.

Dziewczęta po ambitnej walce zajęły V miejsce. Nie jest to złe miejsce ponieważ nasza drużyna dziewcząt składała się w większości z klas piątych co daje dobre rokowania na przyszły rok.

Skład:
Jessica Usendiah, Ola Lewandowska, Danusia Gruszka, Kasia Krybus, Karolina Szczepanek, Agnieszka Leszczyńska i Angella Pilch.

Bardzo dobrze pobiegli chłopcy i skończyli sztafetę na II miejscu, a było blisko pierwszego, ale to i tak lepiej bo rok wcześniej było V miejsce.


Skład:
Bassey Usendiah, Krystian Paryż, Patryk Tabaczyński, Krzysztof Szostek, Rafał Szczepanek, Marcin Seweryn i Darek Bielecki.

Zdjęcia z zawodów znajdziesz TUTAJ.

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
Tychy

W dniu 02 października 2008 roku odbyły się sztafetowe biegi przełajowe dziewcząt i chłopców (mistrzostwa Tychów). Reprezentacja naszej szkoły trenowana przez p. mgr Przemysława Ciukaja wystartowała w składzie:

Dziewczęta dystans około 800m
Jessica Usendiah, Ola Lewandowska, Danusia Gruszka, Kasia Krybus, Karolina Szczepanek, Agnieszka Leszczyńska i Karolina Zając

Chłopcy dystans około 1000m
Krystian Paryż, Patryk Tabaczyński, Krzysztof Szostek, Rafał Szczepanek, Bartek Rutkowski, Marcin Seweryn

Po niesamowitej walce i wspaniałym biegu nasze sztafety zajęły II miejsca, jednocześnie awansując do zawodów rejonowych, czyli lepiej niż w zeszłym roku, gdzie tylko chłopcy awansowali do zawodów rejonowych. Zdjęcia z zawodów znajdziesz TUTAJ.